Nepřihlášen přihlásit
Registrace nové firmy
 

 
 
 
   
    

Registrací firmy se k ničemu nezavazujete! Celé 2 kalendářní měsíce můžete systém zkoušet a teprve poté se rozhodnout! Službu můžete kdykoli ukončit. Teprve před ukončením zkušební doby vás systém vyzve k aktivaci, kterou když neprovedete, vaše databáze se zruší.

 

Registrace firmy proběhne jednoduše ve 3 krocích:

1.  Vložíte své jméno, uživatelské jméno s heslem, e-mail a název firmy. Je to jen proto, že systém pro Vás automaticky založí databázi s názvem firmy a do ní přidá člověka s Vaším jménem. A pod zadaným uživatelským jménem a heslem se poté přihlásíte do systému aTime. Je to tedy zjednodušení práce. Tučně vyznačené položky jsou povinné.
Pokud provádíte registraci přes partnera, pak prosím zatrhněte checkbox Klient partnera a vyplňte jeho identifikační kód ve tvaru AT-xxxx.

2.  Opíšete „Ověřovací kód“. Pokud se Vám bude jevit kód jako nečitelný, stiskněte „Aktualizuj kód“. Nabídne se Vám jiný kód.

3.  Stiskněte tlačítko „Provést registraci “. Na zadaný mail pak přijde potvrzení se všemi údaji. A to je vše. Systém je připraven pro užívání.